شایعه: Wii U از سیستم عامل آندروید استفاده خواهد کرد

در ادامه اخبار مطرح شده در رابطه با نسل بعدی کنسول ها، عصر امروز سایت فرانسوی Nintendotown خبری را پیرامون کنسول نسل بعد نینتندو، Wii U، منتشر کرد که حامل شایعات جدیدی در رابطه با این کنسول بوده است.
 
Android Os: طبق خبر منتشر شده، سایت مذکور ادعا کرده که کنسول نسل بعد نینتندو برای بهره گیری از تمام توان و قابلیت های دستگاه، از سیستم عامل آندروید استفاده خواهد کرد.
 
Metroid. در ادامه، گفته شده که نینتندو با همکاری شرکت Epic، در حال ساخت نسخه دیگری از عنوان محبوب Metroid و بر پایه موتور گرافیکی Unreal Engine 3 بوده و حتی دموئی از این عنوان نیز در پشت درهای بسته به نمایش گذاشته شده است.
 
سیستم چند رسانه ای آنلاین و محیط کاربری پیشرفته. گویا نینتندو در حال انجام مذاکراتی با شرکای خود برای ایجاد محیط و سیستم نرم افزاری پیشرفته ای در داشبورد کنسول نسل بعد خود می باشد، سیستمی که شباهت های بسیاری به محیط کاربری PlayStation 3 و Xbox 360 خواهد داشت. همچنین اضافه شده، سیستم چند رسانه ای آنلاین گسترده ای نیز برای این کنسول در دست ساخت می باشد.
 
گفتنی است، آخرین شایعه ای که در رابطه با کنسول نسل بعد نینتندو مطرح شده بود، از احتمال عرضه آن در نوامبر سال جاری خبر می داد. 
 
 
منتظر واکنش مقامات رسمی نینتندو و روشن شدن ابعاد بیشتری از موضوع، خواهیم ماند.

/ 1 نظر / 11 بازدید
دیزاین 98

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ مرکز طــراحـی گرافـــیـک دیزاین98 طراحی انواع بنرهای تبلیغاتی، هـدر، لوگو، کارت ویزیت، کاور آهنگ، پوستر و ... شعار ما نهایت کیفیت در طراحی و کسب رضایت مشتری است :::::::: طراحی حرفه ای :::::::: قیمت مناسب ::::::::: تحویل سریع :::::::: با ما جذابــــتر دیده شوید www.Design98.Ir