مدیر الکترونیک آرتز: Black Ops 2 عنوان خسته کننده ای است

الاخره پس از انتظاری طولانی مدت، در روز سه شنبه هفته جاری، نسخه جدید سری ندای وظیفه معرفی شد و به دنبال آن، تریلری از آن نیز به نمایش در آمد، تریلری که در خلال آن جزئیاتی از این عنوان نیز به نمایش گذاشته شد. پیرو این موضوع، Kevin O'Leary، مدیر تولید شرکت الکترونیک آرتز، موج جدیدی از درگیری های لفظی بین دو شرکت الکترونیک آرتز و اکتیویژن را به راه انداخت و طی اظهار نظری عجیب، در صفحه شخصی خود در یکی از وب سایت های اجتماعی، این عنوان تازه معرفی شده را عنوانی "خسته کننده" خواند و لقب "ناچیز" را به آن بخشید.
 
"Black Ops 2 عنوانی ناچیز و کوچک به نظر می رسد، عنوانی خسته کننده، که بهتر است، یک سال به استراحت برود."
 
البته، کوین هیچ دلیلی را برای توجیه اظهارات خود و اعطای لقب "خسته کننده" به عنوان جدید Black Ops 2 مطرح نکرده است.
 
 
این در حالی است که شرکت الکترونیک آرتز نیز حدودا 3 هفته پیش تر از انتشار نسخه جدید CoD، عنوان Medal Of Honor: Warfighter را روانه بازار خواهد کرد.

/ 1 نظر / 9 بازدید
Sahel

سلام گلم آیا می دونی جذاب ترین ، زیبا ترین و مهمترین نوع رابطه بین زن و مرد رابطه جنسی است که اگر هر دو طرف راضی باشند ، رابطه در بهترین حالت خود قرار داره و اگه راضی نباشن نباید به اون رابطه و وفادار موندن طرفین امیدی داشت. آیا می دونید در کشور ما 90% زوج ها از سکس ، لذت ها و فوائد اون چیزی نمی دونن و فقط صرفا از روی غریزه یک عمل حدا اکثر چند دقیقه ای رو انجام میدن ؟ آیا می دونید در روابط جنسی ایرانی ها 95% خانم به جهت نا وارد بودن طرف مقابل ارضا جنسی و روانی نمی شوند؟ آیا می دونید در ایران 80% آقایان در رابطه جنسی به ارگاسم روانی دست پیدا نمی کنن؟ بیایید 1 بار برای همیشه این مشکل رو از ریشه حل کنیم ، مشکلی که با کمترین هزینه ممکن و با یک آموزش ساده قابل حل هست منتظرتون هستم :-x