مشخصات بسته‌های الحاقی Max Payne 3 مشخص شد

انگلیسی "Rockstar DLC Pass" گفته می‌شود، برای تمام بسته‌های الحاقی مکس پین 3 قابل استفاده است و شما با وارد کردن این شناسه می‌توانید در اسرع وقت به بسته‌های الحاقی  که در آینده منتشر خواهند شد دسترسی پیدا کنید. شناسه مذکور قابل پیش خرید است و با قیمت 2400 واحد مایکروسافت / 29.99 دلار در شبکه‌های اجتماعی دو کنسول معمول و برخی فروشگاه‌های معتبر به فروش خواهد رسید که از نظر اقتصادی، بسیار به‌صرفه است. هم‌چنین، راکستار لیستی از بسته‌های الحاقی مکس پین 3 منتشر کرد که می‌توانید در پایین مشاهده کنید: 
 
 
خرداد - تیر سال 1391

  • Local Justice Map Pack

تابستان سال 1391

  • Disorganized Crime Map Pack
  • Deathmatch Made In Heaven Mode Pack
  • Hostage Negotiation Map Pack
  • New York Minute Co-Op Pack

پاییز سال 1391

  • Painful Memories Map Pack
  • Trickle Down Economics Map Pack

اولین بسته الحاقی که "عدالت محلی" نام دارد، شامل نقشه‌ی "بخش پلیس" برای اسلوب‌های جنگ گروهی، مسابقه‌ی مرگ، مسابقه‌ی مرگ تیمی و "Payne Killer" خواهد بود. علاوه بر این، بسته‌ی الحاقی مذکور شامل تعدادی وسایل مخصوص برای آواتار‌ها، اسلوب‌های جدید و عناصر دیگر خواهند بود که در خرداد - تیر امسال در شبکه‌های اجتماعی دو کنسول معمول و برای کامپیوتر‌های خانگی منتشر خواهد شد.
مکس پین 3 در  پانزدهم می/ بیست و ششم اردیبهشت برای دو کنسول PS3 و X360 و در تاریخ بیست و نهم می/ نهم خرداد برای کامپیوتر‌های خانگی منتشر خواهد شد.
 
راکستار یک تصویر تبلیغاتی برای این اطلاعات منتشر کرد که می‌توانید در پایین مشاهده فرمایید.
 
 

/ 2 نظر / 10 بازدید
Elmira

با سلام. انجمن هاي ازاد خانه 3 فعاليت خود را اغاز كرد واقدام به جذب مدير فعال براي بخش هاي انجمن هاي خود ميكند با عضويت در سايت و شروع فعاليت خود ميتوانيد مديريت يكي از بخش هاي انجمن رو به عهده بگيريد همچنين ميتوانيد مطالب وبلاگ خود را در انجمن ارسال كنيد و وبلاگ خود را تبليغ كنيد و با دارا بودن چت رم اختصاصي براي اعضا منتظر حضور گرمتان هستيم