تاریخ انتشار MGS HD برای ویتا مشخص شد

کونامی، ناشر این عنوان مدتی پیش تایید کرد نسخه‌ی ژاپنی این عنوان برای کنسول دستی ویتا در 28 ماه جون منتشر خواهد شد اما اشاراتی به سایر مناطق نشد. همچنان تاریخ انتشار دقیقی برای سایر مناطق اعلام نشده اما سران این شرکت قول داده اند اروپایی‌ها در یکی از روز‌های ماه جون این بازی را می‌توانند تهیه کنند.

این کالکشن شامل دو نسخه از بهترین و خاطره انگیز‌ترین عناوین MGS برای کنسول PS2 می‌باشد. عناوین MGS 2: Sons of Liberty و MGS 3: Snake Eater به صورت HD شده در این کالکشن برای کنسول دستی ویتا در نظر گرفته شده است.

/ 1 نظر / 8 بازدید
امین و مهشید و ...

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام دوست عزیز اومدم که دعوتت کنم به وبلاگ شخصی ما سه تا ... امین و مهشید و خدا امروز 12 اردیبهشت 91 افتتاح شد وبلاگمون همه حرفای ما اینجا نوشته میشه ، وبلاگی که هدفش تجربه لحظات امید و آرامشه حرفایی کاملا متفاوت و نو ... امیدواریم روزهای قشنگی رو در کنار شما بسازیم حضور شما رو صمیمانه خوش آمد میگیم www.ma3ta.com