آپدیت | بخش زامبی در Black Ops II از همیشه بهتر خواهد بود

اگر از بخش زامبی خوشتان می آید؛ قطعاً از کارهایی که قرار است در BO2 صورت گیرد، راضی خواهید شد. بیش ترین تلاش برای اینکه این مود از همیشه بهتر شود، کرده ایم"
ایشان همچنین افزود :"سیستم Elite بهتر از گذشته و بسیار عمیق تر با BO2 هماهنگ و همچنین با تغییراتی همراه خواهد بود"
سازندگان می گویند المان های جدیدی برای جلوگیری از خطی شدن و ایجاد نوآوری در گیم پلی به بخش تک نفره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی این عنوان اضافه کرده اند. آنها نیز اشاره کردند که تحقیقاتی را در جهت ساختن یک سناریوی باور کردنی در آینده، انجام داده اند.
Call of Duty: Black Ops 2 قرار است، 13اُم نوامبر امسال برابر با بیست و سوم آبان ماه عرضه شود؛ همچنین به تازگی ترلیری از این بازی منتشر شده است.
 
به تازگی چند تصویر از بخش زامبی این بازی منتشر شده است که صحت آنها هنوز تایید نشده است. شما میتوانید این تصاویر را در پایین مشاهده کنید.

/ 1 نظر / 10 بازدید
پرديس باکس

سلام دوست عزيز آيا مي خواهي بازديد وبلاگت را افزايش بدي ؟ آيا مي خواهيد رتبه هاي نخست موتور جستجوگر گوگل شويد؟ پيشنهاد ما را قبول کنيد و از لينک باکس هوشمند پرديس باکس استفاده کنيد. آيا مي دانيد لينک باکس چگونه باعث افزايش بازديد شما مي شود ؟ آيا با نحوه کار لينک باکس ها آشنايي داريد ؟ راهنماي کامل استفاده از لينک باکس پرديس را مشاهده نماييد www.help.pardisbox.ir شما هم در سايت ما عضو شويد و به وبلاگهاي پر بازديد بپيونديد www.pardisbox.ir با تشکر از شما توجه داشته باشيد که لينک هاي ارسالي شما هيچ نيازي به تاييد توسط گروه پشتيباني ندارد مديريت لينک باکس هوشمند پرديس باکس[گل]